YouSongs logo podporujeme Ukrajinu v jejím boji proti ruskému agresorovi

Vítejte ve vašem zpěvníku s akordy na kytaru a ukulele. Zadejte název písničky nebo autora.

Podpořte YouSongs.cz

Proč zvážit finanční dar

YouSongs.cz je zpěvník s akordy na kytaru a ukulele vytvořený a spravovaný s láskou k muzice, ve volném čase všech administrátorů a je a bude dostupný zcela zdarma.
Pokud vám včak náš zpěvník pomáhá při hraní, učení nebo vás prostě jen baví, budeme rádi, když přispějěte jakoukoli částkou na jeho provoz, správu a další vývoj.
Váš finanční příspěvek je čistě dobrovolný, umožní však podpořit provoz a údržbu potřebných serverů, infrastruktury, registraci doménového jména a případně, když něco zbyde, podpoří nadšení administrátorů při denodenní kontrole nově vložených skladeb, kontrole úprav ve stávajících skladbách, či při kontrole nově vložených videí ke skladbám.
Zvažte tedy dar, pokud se vám zpěvník líbí.

Níže najdete možnosti, jak přispět. Děkujeme!


Potvrzení o daru

Pokud požadujete vystavit potvrzení o daru, není problém, stačí pouze napsat na e-mail dary@yousongs.cz informaci o jménu, datu platby a výši zaslané částky.
Spojíme se s Vámi a po obdržení daru na účet potvrzení o daru vystavíme a v elektronické podobě zašleme.
Toto potvrzení můžete samozřejmě zahrnout do svého daňového přiznání a o výši daru se Vám sníží daňový základ. Tato možnost platí jak pro podnikatele, OSVČ, tak pro zaměstnance.
Dalo by se říci, že vlastně až 15% hodnoty daru můžete takto získat zpět. Přesnou výši daňové úlevy je však v každém jednotlivém případě vždy nutné určit podle podmínek zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů.

DAR NA BANKOVNÍ ÚČET

Číslo účtu: 2200420498 / 2010 Fio banka, a.s.

Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 11721 Praha 1

IBAN: CZ89 2010 0000 0022 0042 0498

BIC: FIOBCZPPXXX

Variabilní symbol: 327

Zpráva pro příjemce: DAR

QR PLATBA NA BANKOVNÍ ÚČET

Dar v hodnotě 100 Kč

Dar v hodnotě 200 Kč

Dar v hodnotě 300 Kč

Dar v hodnotě 500 Kč

Dar v hodnotě 750 Kč

Dar v hodnotě 1.000 Kč

Dar v hodnotě 2.000 Kč

Dar v hodnotě 5.000 Kč

Toto je pouze několik předpřipravených QR kódů s částkami, Vy si však můžete po načtení QR kódu v bankovní aplikaci darovanou částku libovolně upravit.

Drobné maličkosti pro přispěvatele

Drobné maličkosti, jako odměna pro naše přispěvatele

Jako náš registrovaný přispěvatel ponese Váš profilový obrázek speciální zlato-žluté ohraničení Ukázka profilového obrázku přispěvatele

Jako další malou odměnu jsme pro Vás vytvořili dvě elektronické knihy s názvem Kytara pro začátečníky a Ukulele pro začátečníky, které si budete moci stáhnout pomocí speciálního odkazu s názvem E-knihy (bonus), který se Vám zobrazí v menu po rozkliknutí profilového obrázku.
Zde je ukázka menu pro přispěvatele s odkazem na stažení e-knihy
Ukázka menu přispěvatele

Zde je malý náhled z e-knihy v PDF Kytara pro začátečníky
Ukázka e-knihy Kytara pro začátečníky Ukázka e-knihy Kytara pro začátečníky
E-kniha má celkem 26 stran a shrnuje základy pro začátečníky se zájmem o hru na kytaru, popis kytary, jak jí naladit, trochu teorie, přehled základních akordů a rytmů a jak je cvičit. Tak budete mít veškeré základy pro hru na kytaru pohromadě.

Zde je malý náhled z e-knihy v PDF Ukulele pro začátečníky
Ukázka e-knihy Ukulele pro začátečníky Ukázka e-knihy Ukulele pro začátečníky
E-kniha má celkem 27 stran a shrnuje základy pro začátečníky se zájmem o hru na ukulele, popis ukulele, jak ho naladit, trochu teorie, přehled základních akordů a rytmů a jak je cvičit. Tak budete mít veškeré základy pro hru na ukulele pohromadě.

Dárce se pokoušíme automaticky po platbě identifikovat, někdy to ale není možné. Pokud tedy máte registraci na YouSongs, poslali jste dar a nemáte cca do 5ti pracovních dní k dispozici výše zmíněné odměny, tak stačí pouze napsat na e-mail dary@yousongs.cz informaci o e-mailu na který je provedena registrace a Vaší přezdívku a my Vám vše zpřístupníme.

Pokud se nechcete registrovat a jako neregistrovaný jste poslali dar a chtěli byste naše e-knihy, můžeme Vám je poslat e-mailem. Opět napiště a domluvíme se.